Акції

Акція. Серпень Збільшуємо суму позики

Збільшуємо суму позики!

Знаєте, у нас діє система привілеїв для постійних клієнтів!

Чим частіше береш позику – тим нижча ставка і вища доступна сума позики. Але щоб змінити статус та отримати більше грошей, потрібен час.

З новою АКЦІЄЮ чекати не доведеться!

Даруємо промокод, який збільшує суму позики вже ЗАРАЗ.

Як це працює:

1) Потрібно оформити позику до 31 серпня 20___ р.;

2) при оформленні позики пред’явіть спеціалісту ломбардного відділення Ваш індивідуальний промо код.

3) Отримайте ЗБІЛЬШЕНУ ​​суму позики вже сьогодні

УМОВИ!

Поверніть гроші вчасно. Спеціальна пропозиція поширюється на ВСІХ клієнтів, крім ПЕРШОГО звернення-де діють особливі умови позики.

Зверніть увагу, акція не діє у разі часткового погашення та перезастави.

ПОВНІ УМОВИ АКЦІЇ

Ці Умови визначають порядок проведення акції «Збільшуємо суму позики».

1. Організатором акції є ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ” далі за текстом – «Організатор».

2. Строки проведення Акції. Акція проводиться з «1» серпня 20__ р. до «31» серпня 20__ р. включно.

3. Місце проведення Акції. Акція проводиться на території України м. Київ.

4. Учасники Акції.

4.1. До участі в Акції допускаються громадяни України, які досягли 18 (вісімнадцяти) років.

4.2. Учасниками акції визнаються користувачі сайту https://vashlombard.kiev.ua/, які виконали обов’язкові умови, описані у п. 5 цих Правил (далі – «Учасники»).

5. Щоб стати Учасником Акції та отримати заохочення у вигляді пільгових умов надання позики у ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ”  – збільшити доступну суму позики  на період з «1» серпня 20__ р. до «31» серпня 20__ р. 5.1 В період дії Акції оформити позику 5.2 Активувати (ПРЕД’ЯВИТИ) промокод __________ .

6. Пільгові умови (заохочення) щодо Акції та обмеження.

6.1. Пільгові умови (заохочення) по Акції мають на увазі для клієнтів, які не мають статусу за програмою лояльності,  право на збільшення максимальної суми позики в ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ . 6.2. Акція не діє у разі часткового погашення позики та її прострочення.

7. Прикінцеві положення Акції. 7.1. Інформація про проведення Акції та її умови розміщуються на інтернет-сайті компанії. 7.2. Організатор не несе відповідальності за незнання Учасником Умов Акції та за отримання від Учасників неповних та (або) некоректних контактних та (або) інших відомостей, необхідних з метою проведення Акції та надання пільгових умов щодо Акції. 7.3. Організатор залишає за собою право розміщувати додаткову інформацію про Акцію на сайті компанії. Умови Акції можуть бути змінені Організатором в односторонньому порядку, у тому числі Організатор має право достроково припинити проведення Акції. 7.4. Участь в Акції автоматично передбачає ознайомлення та згоду Учасника з цими Правилами. 7.5. У всьому, що не передбачено цими Правилами, Організатор та учасники керуються чинним законодавством України.