Акції

Акція травневі кредитні канікули

Допоможемо підготувати подарунки для Ваших близьких та нагородимо Вас!

Зовсім скоро ___________, а значить на всіх нас чекають приємні турботи, пов’язані з низкою свят. Але як не залишити без уваги улюблених членів сім’ї, друзів, колег та не розоритися? Що, якщо зарплата буде трохи згодом, а гроші потрібні зараз? Ми пропонуємо допомогти Вам, позичивши гроші, та запропонувавши можливість при цьому зекономити. Скористайтеся спеціальною пропозицією та не проґавте свій шанс!

Беріть участь в акції і отримайте шанс отримати позику з ВЕЛИЧЕЗНОЮ знижкою!

В акції можуть взяти участь усі наші клієнти, для цього потрібно:

1) оформити позику до !!!!!! травня;

2) при оформленні позики пред’явити Ваш індивідуальний промокод, який Ви отримали у розсилці або бачили на банері.

Зверніть увагу, акція не діє у разі часткового погашення та перезастави.

Повні умови акції «Травневі кредитні канікули»

Правила проведення акції «Травневі кредитні канікули». Ці Умови визначають порядок проведення акції «Травневі кредитні канікули» (далі за текстом — «Акція»).

1. Організатор Акції 1.1. Організатором акції є ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ”, далі за текстом – «Організатор».

2. Термін проведення Акції 2.1. Акція проводиться з !!!! травня 20__ р. по !!!! травня 20__ р. включно.

3. Місце проведення акції 3.1. Акція проводиться на території м. Києва.

4. Учасники Акції 4.1. До участі в Акції допускаються громадяни України, які досягли 18 (вісімнадцяти) років. 4.2. Учасниками акції визнаються користувачі сайту компанії, які виконали обов’язкові умови, описані в п. 5 цих Правил (далі – «Учасники»).

5. Обов’язкові умови Акції. 5.1. Для того, щоб стати Учасником Акції та отримати заохочення у вигляді пільгових умов надання позики у ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ необхідно: 5.1.1. У період дії Акції (з !!!!!!!! р. по !!!!!!!! р.) оформити позику під заставу цінного майна. 5.1.2. Надати індивідуальний промокод – __________, який можна дізнатись у SMS повідомленні або іншим способом. 5.1.3. Отримати схвалення по заставі. 5.1.4. Отримати гроші за договором застави.

6. Пільгові умови (заохочення) щодо Акції. 6.1. Пільгові умови (заохочення) по Акції передбачають надання позики в ПТ “ВАШ ЛОМБАРД” ТОВ “ФІН МАРКЕТ” І КОМПАНІЯ – під !!!!!! відсоток за користування позикою на період з !!!!!!!г. по !!!!!!! р.

7. Прикінцеві положення Акції: 8.1. Інформація про проведення Акції та її умови розміщуються на інтернет-сайті компанії. 8.2. Організатор не несе відповідальності за незнання Учасником Умов Акції та за отримання від Учасників неповних та (або) некоректних контактних та (або) інших відомостей, необхідних з метою проведення Акції та надання пільгових умов щодо Акції. 8.3. Організатор залишає за собою право розміщувати додаткову інформацію про Акцію на сайті компанії. Умови Акції можуть бути змінені Організатором в односторонньому порядку, у тому числі Організатор має право достроково припинити проведення Акції. 8.4. Участь в Акції автоматично передбачає ознайомлення та згоду Учасника з цими Правилами. 8.5. У всьому, що не передбачено цими Правилами, Організатор та учасники керуються чинним законодавством України.