Новини

Як отримати позику?

Як отримати позику?

Оформлення позики відбувається у 3 етапи лише за 10 хвилин

  • Перевірка справжності предмета застави
  • Озвучування суми позики
  • Підписання договору

ЕТАП 1. Співробітник Ломбарду у Вашій присутності перевіряє справжність предмета застави:

ювелірні вироби: відповідність зазначеній пробі або (у разі відсутності пробірного тавра) визначає пробу заставного виробу, а також визначає вагу виробу шляхом зважування на терезах високої точності;
побутова техніка: марка, модель, стан та ін.

ЕТАП 2. Співробітник ломбарду озвучує суму можливої ​​позики:

ЕТАП 3. Укладання договору позики.

Договір позики здійснюється у письмовій формі і вважається укладеним з моменту передачі позичальнику суми позики та передачі ломбарду речі, що закладається, у тому числі оформлюється заставний квиток, який є бланком суворої звітності.

Після укладання Договору позики, Співробітник Ломбарду видає Клієнту всю необхідну документацію та суму позики, а предмет застави:

ювелірний виріб/побутова техніка в сейфове сховище на строк, зазначений у договорі (заставному квитку);

Після закінчення терміну договору Ви маєте право його продовжити, сплативши відсотки за користування позикою, або повернути суму основного боргу, відсотки за користування позиковими коштами. Якщо термін договору закінчився, і Ви його не продовжили, Ваша застава не реалізується протягом 3х днів. У разі не погашення позики та відсотків за користування у встановлений термін та після закінчення пільгового терміну, виріб, наданий Вами у заставу, переходить у власність ломбарду.