Новини

Як правильно викупити заставне майно?

Як правильно викуповувати заставне майно?

Практичні підказки щодо коректного викупу застави

Сьогодні в ломбарді можна оперативно оформити вигідний мікрозайм під заставу безлічі речей: від ювелірних виробів та будівельного інструменту, до побутової техніки, мобільних телефонів та багато іншого.

Очевидною перевагою ломбарду перед іншими мікрофінансовими організаціями є опція викупу заставного майна. Як зробити викуп коректно і без труднощів для позичальника, і з чого, власне, починається викуп майна в ломбарді?

Все починається із застави

Насправді можливість викупу закладається вже в той момент, коли ви принесли в ломбард заставний лот. Після того, як позичальник надав спеціалісту-оцінювачу свій товар і йому оформили мікропозику під заставу, на руки клієнту видається заставний квиток. Саме в ньому будуть відображені важливі відомості про умови та терміни мікропозики та, в тому числі, процедуру викупу заставного товару.

Що потрібно знати для коректного викупу закладеного майна?

Позичальнику необхідно звернути увагу на такі моменти:

– у стандартному заставному квитку завжди зазначений термін, протягом якого можна зробити викуп застави;
– за замовчуванням викупити майно може тільки та людина, яка його закладала.
– мінімальний термін застави краще обумовити заздалегідь (можливий термін до одного дня);
– Комплектацію, стан та зовнішній вигляд товару доцільно фіксувати ще при здачі майна під заставу, щоб при викупі не виникло прикрих непорозумінь.

Правила коректного викупу майна у ломбарді досить прості, а у нашому ломбарді завжди готові піти назустріч клієнтам, максимально спрощуючи процедуру оформлення та викупу раніше закладеного майна.