Новини

Як здати золото в ломбард

Як здати золото в ломбард: із поверненням чи без викупу

У житті є різні ситуації, через які людина може звернутися до ломбарду. Наприклад, терміново потрібна невелика сума «до зарплати», або вдома знайшли золоті прикраси, які давно вийшли з моди. Викидати золото безглуздо, а продавати через аукціони або дошки оголошень надто довго. Тут  на допомогу приходить ломбард.

Здача золота до ломбарду: за і проти

Незважаючи на забобони багатьох людей щодо здачі золотих прикрас під заставу, у зверненні до ломбарду є вагомі плюси, серед яких: · можливість отримати гроші всього за 15-30 хвилин за наявності, власне, прикраси, а також паспорта або посвідчення водія; · Не потрібно заповнювати жодних заяв; · Договір із ломбардом можна розірвати достроково, без виплати додаткових відсотків; Але у ломбардів є і свої мінуси: · Якщо прикраса в поганому стані або зламана, її приймають дуже дешево (за ціною брухту); · Умови здачі золота такі, що при здачі в заставу відсотки будуть значно вищими, ніж по кредиту в банку; · Отримана від застави сума буде у вашому розпорядженні на короткий термін – зазвичай, не більше місяця.

Як правильно здати золото до ломбарду без повернення?

Припустимо, ви знайшли старовинний золотий годинник вашого прадіда – вони вже дуже давно не працюють та відремонтувати їх неможливо. Продати таку річ самостійно буде практично нереально. Зате, якщо продати золото в ломбард без повернення, можна розжитися непоганою сумою. Правила здачі золота до ломбарду без викупу. Ні для кого не секрет, що ломбарди приймають золото за ціною, нижчою, ніж у ювелірних магазинах. Тут немає жодного обману – магазини та майстерні закладають у вартість прикраси не лише матеріали, а й роботу ювеліра, який створював виріб спеціально на замовлення магазину. Ломбарду ж немає сенсу переплачувати зусилля майстра. У ломбарді приймають золото також з камінням. Вага дорогоцінного каміння та загальний стан прикраси не враховуються при оцінці. Наявність проби також не важлива – за необхідності, працівник ломбарду перевірить пробу за вас. Однак майте на увазі: якщо ваша річ зламана або знаходиться в абсолютно непридатному стані, її оцінять тільки як брухт. Після придбання прикраси ломбард має право виставити його на продаж за вищою ціною. Не варто дивуватися, якщо раптом ви побачите на вітрині вашу каблучку з великим цінником. Як продати золото в ломбард без повернення. Для продажу прикрас вам має бути щонайменше 18 років. Візьміть із собою паспорт чи права. Заздалегідь повідомите співробітника ломбарду, що ви прийшли саме продавати, а не закладати прикраси – тоді оцінна вартість буде вищою. Нарешті, головний принцип роботи ломбарду зі скупки золота – після підписання документів та передачі грошей прикраса вам більше не належить. Ломбард має право розпоряджатися їм на власний розсуд. Як закласти золото в ломбард із поверненням Головне правило для застави прикрас схоже на правило продажу – вам має бути мінімум 18 років, з собою обов’язково мати паспорт чи документ, що засвідчує ососбу. Експерт-оцінювач при вас визначить пробу золота та загальну вартість прикраси та назве вам його ціну. Після визначення ціни буде обумовлено відсотки, які ломбард візьме з вас за кредитом. Відсоток залежить від суми, яку ви отримуєте на руки, та строків кредиту. При оформленні позики ломбард видасть вам заставний білет з усіма деталями угоди та термінами сплати кредиту. При викупі виробу необхідно буде пред’явити цей квиток працівникові ломбарду разом із паспортом. Прикрасу можна викупити раніше за термін, а можна продовжити період позики, виплативши відсотки за минулий період. Перед тим, як здавати в ломбард золото, переконайтеся, що ви зможете забрати виріб назад. Якщо після закінчення терміну ви не забираєте свою прикрасу, ломбард має право продати прикрасу, щоб відшкодувати суму позики. Щоб здати золото в ломбард, потрібно насамперед вибрати гідну та чесну компанію. Найкраще вибирати ломбарди, які працюють довше за три роки.