Як правильно викуповувати заставне майно?
Практичні підказки щодо коректного викупу застави
Сьогодні в ломбарді можна оперативно оформити вигідний мікрозайм під заставу безлічі речей: від ювелірних виробів та будівельного інструменту, до побутової техніки, мобільних телефонів та багато іншого.
Очевидною перевагою ломбарду перед іншими мікрофінансовими організаціями є опція викупу заставного товару. Як зробити викуп коректно і без труднощів для позичальника, і з чого, власне, починається викуп майна в ломбарді?
Все починається із застави
Насправді можливість викупу закладається вже в той момент, коли ви принесли в ломбард заставний лот. Після того, як позичальник надав спеціалісту-оцінювачу свій товар і йому оформили мікропозику під заставу, на руки клієнту видається заставний квиток. Саме в ньому будуть відображені важливі відомості про умови та терміни мікропозики та, в тому числі, процедуру викупу заставного товару.
Що потрібно знати для коректного викупу закладеного товару?
Позичальнику необхідно звернути увагу на такі моменти:
– у стандартному заставному квитку завжди зазначений термін, протягом якого можна зробити викуп застави;
– за замовчуванням викупити товар може тільки та людина, яка його закладала.
– мінімальний термін застави краще обумовити заздалегідь (можливий термін до одного дня);
– Комплектацію, стан та зовнішній вигляд товару доцільно фіксувати ще при здачі товару в заставу, щоб при викупі не виникло прикрих непорозумінь.
Правила коректного викупу товару у ломбарді досить прості, а нашому ломбарді завжди готові піти назустріч клієнтам, максимально спрощуючи процедуру оформлення та викупу раніше закладеного майна.