Новини

Найвигідніший ломбард.

Якщо нам потрібен найвигідніший ломбард, то варто одразу визначитися з деякими основними моментами.

Отже, за порядком.

Будь-який ломбард, це комерційне підприємство, основною метою якого є отримання прибутку, ломбард ніколи не працюватиме собі на збиток. Ломбардів багато і між ними існує конкуренція, яка ставить перед простим вибором – “Розвивайся або закривайся”.

Монополії над ринком ломбардів немає. Є ломбарди з великою мережею – де з причин власникам доводиться утримувати величезний штат (офісного планктону), що у свою чергу несприятливо позначається на % ломбарду і заниженою вартостю оцінки застав.

Багато хто думає, що основна мета – забороти конкурента, насправді основна мета – вирішити проблему клієнта найкраще на ринку. Кожен клієнт має потреби, бажання, очікування. І той, хто найкраще вирішуватиме проблеми клієнтів і буде найвигіднішим ломбардом, просто тому, що люди підуть. Наприклад, кожен клієнт хоче вигідніше здати золото, як це зробити, якщо є межі бюджету? Потрібно вийти за ці самі рамки, оптимізувати всі процеси, збільшити оберти, знайти нову нішу, і тоді ти зможеш запропонувати умови краще, ніж в інших.

У результаті вигідно всім, самому ломбарду, він отримує гроші і клієнту, він здав або заклав золото вигідніше, ніж будь-де. Чим більше клієнтів, тим більше обороти, чим більше оборотів, тим більший прибуток. І в результаті добре всім, йде постійний розвиток ринку послуг. В Україні досить мало ломбардів, порівняно із західними країнами, там це розвинуто набагато сильніше і користуються послугами там значно більше людей. Можна сказати так, найвигідніший ломбард це такий, у якому і клієнт і компанія діють до взаємовигоди кожного.

Якщо Вам потрібен ДІЙСНО вигідний ломбард, ми до Ваших послуг!