Новини

Поради «досвідченого» позичальника ломбарду

1.      Користуватися послугами одного-двох ломбардів вигідніше. В цьому випадку Ви стаєте постійним клієнтом ломбарду і негласно отримуєте статус VIP. Як правило, такому клієнту дадуть більше горшей за позику, швидше оформлять заставу, дадуть відстрочку повернення позики до двох тижнів.

2.    Рекомендую – позику гасити частинами. Якщо у Вас з`явилися вільні 500 гривень, бажано віднести їх до ломбарду. Попередні повідомлення, погодження для цього не потрібні. Щоправда, доведеться спочатку погасити відсотки. Так непомітно, малими внесками погашається позика. На практиці виходить швидше та дешевше, ніж накопичувати всю суму і гасити її в кінці терміну позики.

3.     За бажанням, Ви можете  взяти неповну суму позики. Метод діє переважно у ювелірних ломбардах. Наприклад, місяц тому золото оцінювали в 5700 гривень за грам, а на руки Ви взяли 4500 гривень.

Потрібно просто прийти в ломбард і добрати різницю, адже закладений виріб дозволяє зробити таку операцію. У цьому випадку також потрібно спочатку заплатити відсотки, що набігли. Оформлюється новий заставний квиток і відлік починається з нуля. Сама послуга безкоштовна.

4.      При викупі своєї застави слід перевіряти майно “не відходячи від каси”. Після підпису “Застава отримана” претензії не приймаються.

5.      Золото в ломбарді можна просто зберігати за символічну плату як у банківській скарбничці. Це зручно для клієнтів, що часто мандрують, побоюються квартирних крадіжок. Просто оформіть заставу на час своєї подорожі. Сплачений відсоток за час “зберігання” набагато менший від вартості оренди банківського сейфу, а оформлення застави не займе багато часу.

6.      Заплатити борг за позичальника може й інша людина, але викупити тільки той чиє прізвище зазначене у заставному квитку.

7.     У більшості ломбардів можна купити невикуплені речі значно дешевше, ніж у магазині.

8.    Ще маленька хитрість – якщо річ спродобалася, а всієї суми на її покупку немає- можна сплативши лише частину, відразу її закласти і з отриманої позики доплатити суму.ю що бракує. Така позика гаситься на загальних умовах.