Новини

Збираєтеся продати цінності?

Прочитайте наші поради.

Порада перша:

Обов’язково візьміть із собою монету 1 грн. Запам’ятайте або запишіть, що 1 грн. монета в середньому важить 3,28 грама. Допустима похибка 0,2 гр. Перед початком процедури зважування цінностей, що здаються вами, попросіть зважити Вашу монету, так що б Ви могли бачити показання ваг особисто.

Порада друга:

Звертайте увагу на те, як вказана ціна за грам на різних сайтах ломбардів. Якщо вказано «скуповування (заставу) золота 585 проби  до 1500 грн за грам», то вам повідомляють максимальну ОЦІНОЧНУ ціну за 1 грам цієї проби. На руки Ви таку суму не отримаєте. Деякі горе-ломбарди хитро використовують знак середнього значення 750 – 900 проби – розраховуючи на те,що клієнт подумає, що так купується загальноприйнята 585 проба.

Порада третя:

Обов’язково зателефонуйте до організації, куди Ви вирішили поїхати. Особливо на день наміченої поїздки. Один з видів обману – це коли Ви приїжджаєте до ломбарду, на сайті якого бачили ціну припустимо 1500 грн. за 585 пробу, а Вам кажуть що сьогодні ціна вже 1300 грн., а ціну на сайті просто не встигли змінити – не було людини, хто цим займається. Тому телефонуйте і уточнюйте яка сьогодні ціна на цікаву для Вас пробу.

Порада четверта:

Вибирайте ломбард за ознакою солідності розташування – це вже основи особистої безпеки. «Третя скринька зліва за рогом» – погодьтеся, не найкращий опис для маршруту в ломбард.

Будьте уважні, якщо відчуваєте щось не так, прощайтеся і йдіть!