Ваш Ломбард працює у сфері кредитування населення та надання позик фізичним особам під заставу ювелірних виробів із золота та столового срібла з 2001 року та на даний час є одним із лідерів ринку ломбардних послуг у місті Києві. Столичні відділення ломбарду зручно розташовані біля станцій метро. У нашій компанії проводиться постійна робота з удосконалення видачі позик населенню, фінансово-кредитних послуг. Якість обслуговування відвідувачів у нашому ломбарді можна порівняти з кращими представниками банківського сектора, а швидкість обслуговування незрівнянно вища завдяки високій автоматизації діяльності ломбарду. Якість, швидкість, відкритість та надійність нашої роботи забезпечує команда висококваліфікованих фахівців, яка використовує у своїй роботі новітні комп’ютерні технології та найсучасніші математичні моделі надання кредитів.

МІСІЯ

МІСІЯ

Всі наші співробітники це закохані у свою справу професіонали, які з радістю допоможуть Вам у вирішенні питань пов’язаних з отриманням кредиту, з придбанням нових ювелірних виробів або продажем. Нам дорогий час клієнта і тому будь-яке Ваше питання не залишиться без уважного розгляду та вирішення у найкоротший термін. Для цього наші співробітники володіють усіма необхідними технічними та фінансовими інструментами. Тому всі наші клієнти стають добрими друзями.

ЗРУЧНИЙ-ГРАФІК-РОБОТИ

ЗРУЧНИЙ ГРАФІК РОБОТИ

Час роботи кожного ломбарду – максимально можливий. Усі відділення працюють без обіду. Інформація про графік роботи у святкові дні завчасно розміщується на сайті. Ми дбаємо про Вас.

free-icon-document-6604787-1

БЕЗ ДОВІДОК

Застава в нашому ломбарді – найпростіша процедура у світі: ми не запитуємо документи ні на предмет застави: чеки та бірки на ювелірні прикраси, паспорти на електроніку та побутову техніку тощо, ні Ваших, крім тих, що засвідчують особу. Нам не важливо, де Ви працюєте, Ваша кредитна історія. Ми завжди Вам раді.

ВІДСУТНІСТЬ-ЧЕРГ-ТА-ДОБРОЗИЧЛИВІ-СПІВРОБІТНИКИ

ВІДСУТНІСТЬ ЧЕРГ ТА ДОБРОЗИЧЛИВІ СПІВРОБІТНИКИ

Ваш Ломбард приділяє багато уваги швидкості та якості обслуговування своїх клієнтів під час здійснення всіх операцій: оформлення кредиту, застави, пролонгації та погашення кредиту. Наші клієнти впевнені, що співробітник ломбарду в першу чергу їх друг: не біда, якщо Ви щось забудете, втратите або не зможете щось зробити вчасно. Головне, пам’ятайте, що Ваш Ломбард і кожен його співробітник – Ваш друг, який завжди допоможе!

ПРОФЕСІЙНО-ТА-КОНФЕДЕЦІЙНО

ПРОФЕСІЙНО ТА КОНФІДЕНЦІЙНО

Кваліфікація наших співробітників при оцінці ювелірних виробів, оцінці діамантів – одна з найвищих у Києві, у нас діє сувора система сертифікації та атестації, тому наші клієнти впевнені, що оцінка золота співробітниками нашого ломбарду – це як тавро Пробірної Палати: бездоганна та чесна. Безумовно, максимальна оцінка! Саме найвища оцінка золота, оцінка діамантів забезпечила нам бездоганну репутацію! Конфіденційність операцій ломбарду вища, ніж банківська таємниця: на сьогоднішній день законодавством не передбачено порядку розголошення операцій клієнтів ломбарду.

ОПЛАТА-та-ПРОЛОНГАЦІЯ-К

ОПЛАТА % та ПРОЛОНГАЦІЯ КРЕДИТУ ОН-ЛАЙН

Ваш Ломбард одним із перших серед ломбардів запровадив можливість оплати відсотків та пролонгації кредиту без відвідування відділення, лише за допомогою електронних засобів зв’язку: платежі он-лайн. Це легко, зручно та економить масу часу! Ваш Ломбард запропонував високим технологіям попрацювати на Вас.

НАДІЙНО-і-БЕЗПЕЧНО

НАДІЙНО і БЕЗПЕЧНО

Відділення обладнано передовими системами безпеки. Усі відділення охороняються власною службою безпеки, а також охоронним підприємством та, звичайно, спеціальними структурами поліції м. Києва. Ми надійно бережемо все, що для Вас є цінним!

free-icon-smartphone-3791580

НІЯКИХ СУДІВ ТА КОЛЕКТОРІВ

Не секрет, що багато кредитуючих організацій, позичаючи гроші, не тільки беруть грабіжницький відсоток, але й вдаються до послуг судів і колекторів, щоб стягнути відсотки, пені, штрафи, грошове покарання… Ваш Ломбард, по-чесному, пропонує не лише низький відсоток, але і буде вашим другом завжди: з повагою приймаючи ваше рішення, якщо ви захочете залишити заставу. Ваш Ломбард ніколи не звертається до судів чи колекторів! Ваш Ломбард – чесний та добрий друг усіх своїх Клієнтів. Приходьте весь колектив ломбарду буде Вам радий!