Швидко та вигідно отримати позику під заставу побутової техніки у ломбарді

Отримати кредит у ломбарді під заставу побутової техніки та електроніки простіше, безпечніше та зручніше, ніж у банку. Для оформлення позики не потрібні документи, крім паспорта. Нас не цікавить Ваша кредитна історія. Ломбард видає гроші під заставу побутової техніки одразу: на ухвалення рішення про кредитування достатньо кількох хвилин.

Звернення до ломбарду позбавляє вас від звичайних для банківських кредитів небезпек: переслідувань колекторів, судових розглядів, а також загрози сплати величезних відсотків у разі прострочення виплати. Єдиний наслідок у разі неповернення позики ломбарду – втрата закладеної техніки. Але навіть цього можна уникнути завдяки послузі перезастави та можливості відстрочити продаж майна, та викупити його протягом пільгового періоду.

1

Ви надсилаєте запит телефоном або Онлайн або приїжджаєте до нас у ломбард

2

Процедура оцінки предмета застави триватиме не більше 15 хвилин

3

Після того, як предмет оцінять, Ви отримаєте документи встановленого законодавством зразка та гроші.

Онлайн оцінка

 •  

Що потрібно для онлайн-оцінки ?

Зробіть кілька хороших знімків та заповніть форму онлайн –
оцінки на сайті. Бажано дати невеликий опис техніки.

Для швидкого зворотного зв’язку правильно вкажіть контактну інформацію.
Наші співробітники швидко оцінять вашу техніку, якщо знімки будуть гарної якості. Намагайтеся зняти при хорошому, природному освітленні і в хорошому дозволі.

Онлайн оцінка є попередньою, точна оцінка можлива
тільки в самій компанії, необхідно прийти до нас, на місці ціна
може змінюватися як у меншу, так і більшу сторону.

ПОДИВИТИСЯ ПРИМІРНИК ДОГОВОРУ

скачайте форму договору в один клік

Договір фінансового кредиту
Застава майна
Пам’ятка клієнта

FAQ

Чим краще за інших?

Наша ставка по позиках найнижча у Києві. Ставка найближчого конкурента вища на 30% річних. Ми беремо відсотки лише за фактичний термін користування позикою. Ми працюємо виключно за законом про Ломбарди і звітуємо НБУ України та Держфінмоніторингу.

Як зберігатиметься моя застава?

Ми розуміємо наскільки важлива збереження Вашого пристрою та конфіденційність інформації на ньому. Під час перевірки ми робимо фотографії зовнішнього стану пристрою, а потім, у Вашій присутності, Ваш смартфон, планшет або ноутбук запечатується у спеціальний, щільний, непрозорий пакет.

Що ми приймаємо?

Наш ломбард спеціалізується на смартфонах, планшетах, ноутбуках та іншій техніці. На ціну впливає стан, комплектність, вік пристроїв. Важливим параметром для оцінки вашого телефону або ноутбука є стан його батареї.

Що ми не приймаємо у заставу?

Ми не приймаємо в заставу смартфони зламані з розбитим екраном. Також не приймаємо в заставу пристрої, на яких не здійснено вихід із облікового запису. Такий вихід можна зробити в момент безпосередньої передачі пристрою товарознавцю або заздалегідь. Для цього потрібно знати пароль.

Як закласти вашу техніку в ломбард?

Для отримання грошей ви можете закласти предмет застави, провівши попередньо оцінку. Після пред’явлення Вашого паспорта, Вам буде видано позику на строк до 1 місяця. З першого дня можливий достроковий викуп застави з ломбарду з сплатою відсотків за фактичний час користування коштами. Оцінка та перевірка здійснюється протягом 20 хвилин.

Як сплатити відсотки та пролонгувати позику?

Тепер для оплати відсотків та продовження позики Вам не обов’язково відвідувати ломбард. Зателефонувавши, написавши нам на емейл, у чат підтримки на сайті, Ви можете замовити рахунок для оплати в інтернеті карткою вашого банку. Для цього треба лише повідомити нам номер заставного квитка та ПІБ позичальника.

Заявка на виставлення рахунку приймається та має бути оплачена з 10.00 до 19.30 щоденно у будні. Заявки надіслані та оплачені пізніше видаляються і можуть бути оброблені лише наступним днем.

Можливо сплатити лише відсотки, погашення основної суми позики поки що можливе лише при відвідуванні ломбарду.

Отримайте відповіді на всі ваші запитання, які у вас можуть виникнути

НАДІСЛАТИ нам повідомлення

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  10000, Київ, вул Гришка 8,
  ТЦ “Лабіринт”

  +38 (063) 612-40-62
  +38 (093) 515-94-76
  +38 (063) 843-85-97

  У вас є запитання, як ми можемо допомогти Вам? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемось з вами.

  Допоможемо заплатити відсотки за позикою вчасно

  Нагадаємо заздалегідь за кілька днів до платежу за позикою

  • Надішлемо смс з нагадуванням

  Складемо графік платежів.

  • На заставному квитку ви побачите, коли і скільки доведеться платити.