Закласти платину у ломбард

В даний час платина є дуже популярною при виготовленні як сучасних, так і вінтажних прикрас, а також для виготовлення ексклюзивних годинників. При необхідності закласти платину в Києві, пропонуємо скористатися послугою нашого Ломбарда. Для оформлення угоди необхідний паспорт та сам виріб. Оцінювач у вашій присутності проведе експертизу, назве остаточну вартість та оформить необхідні документи для позики.

Фахівці нашого Ломбарду обов’язково нададуть інформацію про термін надання кредиту, процентну ставку за кожен день користування грошима та інші умови. Клієнту видається заставний квиток. Його наявність необхідна для повернення виробів після погашення отриманої суми. Гарантуємо повну конфіденційність. Фахівці ломбарду надають індивідуальний підхід до кожного клієнта та пропонують вигідні умови позики. Кожна угода здійснюється у межах Законодавства України.

1

Зустріч

Ви відвідуєте найближчу філію з паспортом.

2

Оцінка

Наш фахівець оцінює виріб та погоджує з вами суму позики.

3

Оформлення

Через 5 хвилин ви отримуєте узгоджену суму готівкою.

Онлайн оцінка

 •  

Що потрібно для онлайн-оцінки ?

Зробіть кілька хороших знімків та заповніть форму онлайн – оцінки на сайті. Бажано дати невеликий опис виробу з платини.

Для швидкого зворотного зв’язку правильно вкажіть контактну інформацію.
Наші співробітники швидко оцінять ваш виріб із платини, якщо знімки будуть гарної якості. Постарайтеся зняти при хорошому, природному освітленні і в хорошому дозволі.

Онлайн оцінка є попередньою, точна оцінка можлива тільки в самій компанії, необхідно прийти до нас, на місці ціна може змінюватися як у меншу, так і більшу сторону.

ПОДИВИТИСЯ ПРИМІРНИК ДОГОВОРУ

скачайте форму договору в один клік

Договір фінансового кредиту
Застава майна
Пам’ятка клієнта

FAQ

Як оцінюють платину наші експерти?

У кожному ломбарді нашої мережі працюють спеціалісти, які виконують оцінку платини. Сума позики, яку ми зможемо запропонувати за заставний виріб, залежить від таких факторів:

 • Наявність тавра

Ми працюємо з клеймами України, проте наявність проби на виробі є обов’язковою. У деяких випадках може знадобитися тестування виробу.

 • Проба виробу

Ювелірні вироби з платини бувають 850, 900 і 950 проби, що означає 85%, 90% або 95% чистої платини в сплаві. Чим вище проба – тим дорожчий виріб.

 • Наявність дорогоцінного каміння

На відміну від більшості ломбардів, що працюють з платиною, ми не ігноруємо каміння, а гідно їх оцінюємо, залежно від виду каменю, його огранювання, розміру та інших параметрів, які визначає гемолог.

 • Дизайн та актуальність моделі

Ми враховуємо особливості прикраси і, якщо вона є дизайнерською, антикварною або представляє культурну чи творчу цінність, її ціна буде підвищена.

 • Стан

Якщо на поверхні виробу є подряпини або пошкодження, це може негативно вплинути на оцінку.

Чи правда, що більшість позичальників втрачають свої застави?

Ні звичайно ж.

Цікаво, що понад 99% усіх позик повертаються. Робота із постійними клієнтами – це основа нашого бізнесу. Деякі клієнти здають під заставу одні й самі вироби регулярно. І тому ми вважаємо за краще, щоб клієнти повертали нам позики і сплачували відсотки за позикою, і забирали своє майно. Коли клієнт втрачає майно – ми втрачаємо клієнта.

Як загалом це працює?

Позики в ломбарді засновані на заставах, які ви залишаєте замість грошей. Це означає, що ломбарди видають грошові позики з урахуванням застав у вигляді золота, ювелірних виробів. Основною причиною того, що клієнти звертаються до ломбарду, є те, що банки та інші кредитори просто не хочуть надавати порівняно невеликі кредити, які допомагають громадянам задовольнити термінові фінансові потреби, а також те, що більшість банків, по суті, не вітають дострокового погашення кредитів.

На відміну від інших форм кредитування, ломбардні позики не впливають на кредитну історію.

Який % ви даєте за продукт від вартості в магазині?

Все індивідуально. Сума оцінки залежить від бренду, колекції, актуальності та ліквідності на вторинному ринку.

Добре, і які мої подальші кроки?

Ви повинні заздалегідь визначити суму грошей, яку хочете зайняти. Клієнти ломбарду беруть рівно стільки, скільки їм потрібно, не більше.

Принесіть у наш ломбард щось цінне, те, що ви зможете залишити під заставу, наприклад, платину, ювелірні вироби та інше. Наші співробітники-експерти оцінять ваш товар швидко та ефективно.

Вартість вашого виробу визначається оцінною вартістю, а також поточним станом та нашою можливістю продати товар у разі неповернення/невиплати позики. Запропонована нами сума ґрунтується на оптовій чи вторинній вартості, а не на новій ціні.

Виходячи з ваших потреб та вартості вашого виробу, ми пропонуємо вам оптимальну суму позики.

Якщо вас влаштовує сума і ви хочете оформити позику, ви маєте пред’явити посвідчення особи державного зразка.

Ви отримаєте заставний квиток із зазначенням умов вашої позики. Квиток буде включати: термін погашення, короткий опис предмета, суми позики, процентної ставки і т. д. Деталі вам обов’язково роз’яснять наші співробітники. Ми закликаємо наших клієнтів ставити якнайбільше питань, щоб переконатися, що вони повністю розуміють всі деталі договору позики.

Якщо термін погашення позики наближається, але ви не можете сплатити повну вартість, ви можете поновити договір позики, просто сплативши відсотки. Основна сума залишається незмінною. Ви також маєте право зробити частковий викуп ваших виробів, погасивши відсотки та виплативши частину основної суми позики. Тим самим ви знизите і розмір процентів, що нараховуються.

Коли ви будете готові забрати вашу заставу, просто прийдіть до нашого ломбарду з вашим заставним квитком, поверніть основну суму і погасіть відсотки. Ми в цей момент повернемо ваше майно.

Якщо ви не зможете повернути позику, не хвилюйтесь. Повернення вашої позики ніколи не зможе вплинути на вашу кредитну історію.

Ну гаразд, я вже йду до вас. Що ще мені потрібно знати, щоб все пройшло швидко та з максимальною вигодою?

Для початку визначитеся, чи ви хочете продати ваш виріб або закласти? У більшості випадків співробітники ломбарду можуть запропонувати вам велику суму за ваш виріб, якщо ви хочете його продати. Якщо ж ви не готові розлучитися з вашою заставою, то швидка позика під заставу – це те, що вам потрібно.

Продумайте заздалегідь, що вам вигідніше – продати або закласти. Визначте скільки грошей вам потрібно.

Витратьте час, щоб дізнатися більше про заставу, яку ви хочете закласти. Дізнайтеся його роздрібну вартість, її оптове та пасивне значення.

Отримайте відповіді на всі ваші запитання, які у вас можуть виникнути

НАДІСЛАТИ нам повідомлення

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  10000, Київ, вул Гришка 8,
  ТЦ “Лабіринт”

  +38 (063) 612-40-62
  +38 (093) 515-94-76
  +38 (063) 843-85-97

  У вас є запитання, як ми можемо допомогти Вам? Надішліть нам електронного листа, і ми незабаром зв’яжемось з вами.

  Допоможемо заплатити відсотки за позикою вчасно

  Нагадаємо заздалегідь за кілька днів до платежу за позикою

  • Надішлемо смс з нагадуванням

  Складемо графік платежів.

  • На заставному квитку ви побачите, коли і скільки доведеться платити.